QR CODE این برگه

را با اسکنر گوشی خود سرچ کنید

آخرین دیدگاه‌ها

  فهرست مطالب

  گاوهای Wishy-washy علی رغم داده های مثبت ، قیمت Ethereum را نزولی نشان می دهند

  باور کنید یا نه ، در هر دو شرایط ، قیمت اتر (ETH) تقریباً 2100 دلار بود. این تغییر نشان می دهد که چگونه روحیه سرمایه گذاران به عملکرد چند هفته بستگی دارد و هیچ ارتباطی با بازه های زمانی طولانی تر ندارد.

  با تجزیه و تحلیل اختلاف قیمت بازارهای آتی در مقایسه با مبادلات منظم نقطه ای ، معامله گران می توانند درک کنند که چگونه حرکت قیمت بر معامله گران حرفه ای تأثیر گذاشته است. به طور معمول ، معاملات آتی سه ماهه با حق بیمه سالانه 8٪ تا 15٪ قابل مقایسه با نرخ وام پایدار Bitcoin است. با به تعویق انداختن تسویه حساب ، فروشندگان تقاضای قیمت بالاتری را دارند که باعث اختلاف قیمت می شود.

  در تاریخ 13 آوریل ، حق بیمه آتی اتر به 47٪ رسید ، که نشان دهنده خوش بینی شدید است. اتر در 2 آوریل 36٪ به بالاترین قیمت 2150 دلار رسید و سرخوشی با پیشی گرفتن از مقاومت 2200 دلاری فرو نشست. در همان زمان ، ارزش خالص قفل شده در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به 50 میلیارد دلار رسید و تحلیلگران برای پایان سال 10000 دلار هدف گذاری کردند.

  انتظارات EIP-1559 نیز به این گاو نر دامن زد ، پیشنهادی که می تواند منجر به سوختن اتر با سرعتی بیش از ایجاد عرضه جدید شود.

  در 17 آوریل ، سقوط 20 درصدی رخ داد و باعث انحلال معاملات آتی به ارزش 1 میلیارد دلار شد. این تعداد 12.5٪ از قراردادهای معوق را نشان می دهد و حق بیمه سه ماهه آتی را به 25٪ کاهش می دهد. این سطح خوش بینانه با بازیابی اتر در مارک

  2500 دلار ادامه یافت.چه عواملی باعث تغییر احساسات شده است؟

  در 25 آوریل ، اتر یک رالی 100٪ را آغاز کرد که قیمت آن را فقط در مدت 17 روز به 4170 دلار رساند. انتظار می رود که حق بیمه سه ماهه به بالای 40٪ رسیده باشد ، اما این اتفاق نیفتاد. به نوعی ، طولانی ترها در مقایسه با ماه قبل کمتر از اهرم بیش از حد استفاده می کردند. به نظر می رسید معامله گران نسبت به تجمع غافلگیرکننده بالای 3000 دلار بدبین هستند و از این رو از استفاده طولانی مدت اجتناب می کنند.

  در 19 مه ، در حالی که اتر سقوط 45 درصدی را تجربه کرد و به 1870 دلار سقوط کرد ، بالاخره حق بیمه آتی سطح خوش بینانه خود را کنار گذاشت و به زیر 16 درصد رسید. حق بیمه آتی نسبتاً ثابت و در 17٪ ثابت ماند حتی اگر قیمت اتر بین 12 تا 17 مه 30٪ سقوط کرد. از آنچه داده ها نشان می دهد ، بیشتر معامله گران حاضر به عقب نشینی نیستند که روند معکوس شده است و با وجود 2.8 میلیارد دلار تصفیه ، موقعیت های بلند اهرمی را باز می کنند .

  معاملات آتی اتر سرانجام کل چرخه را به اتمام رساندند زیرا حق بیمه آتی در 21 مه به زیر 8٪ رسید و این یک احساس نزولی بود. شایان ذکر است که این سطح از اوایل نوامبر سال 2020 دیده نشده است.

  نمودار بالا نشان می دهد که معامله گران کوته فکر چقدر هستند ، زیرا قیمت اتر 450 درصد بالاتر از 380 دلار است که در نوامبر سال 2020 مشاهده شد. سود سهام آتی از 1 میلیارد دلار به 5.4 میلیارد دلار فعلی افزایش یافته است. علاوه بر این ، آدرس های فعال روزانه در شبکه از 550،000 به 750،000 رسیده است.

  همانطور که در حال حاضر وضعیت موجود است ، هیچ معیار واحدی وجود ندارد که بتواند در مقایسه با شش ماه پیش مبانی را بدتر کند.

  با این حال ، به نظر می رسد سرمایه گذاران به دلیل اصلاح 56٪ اخیر در 12 روز ، قادر به نشان دادن صعودی نیستند. در اینجا عبرت این است که سرمایه گذاران باید به جای اعتماد کورکورانه به شاخص ها و احساسات کوتاه مدت بازار “کوچک سازی” کنند.

  Share on whatsapp
  Share on telegram
  Share on reddit
  Share on skype
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on facebook

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *