QR CODE این برگه

را با اسکنر گوشی خود سرچ کنید

آخرین دیدگاه‌ها

  فهرست مطالب

  قیمت بیت کوین 2K دلار در توییت های ماسک کاهش یافت

  Elon Musk همچنان با توییتر Crypto همچنان ادامه دارد و موجب خشم بیشتر در جامعه می شود.

   

   

  بیت کوین در عرض چند ساعت پس از آنکه ماسک به توییتر رفت تا دوباره درباره بیت کوین (BTC) پست ارسال کند ، حدود 2000 دلار ضرر کرد.

  قیمت بیت کوین بلافاصله واکنش نشان داد و طی یک ساعت از حدود 38،700 دلار به 37،500 دلار کاهش یافت. بیت کوین همچنان درحال سقوط است که ماسک همچنان پیام های کریپتو(رمز ارز ها) بیشتری را در این موضوع توئیت می کرد ، از جمله توییت دیگری با موضوع شکست در کاهش قیمت رمز ارز و همچنین یک پست در Dogecoin (DOGE).

  پس از آن بیت کوین به 36400 دلار رسید و بیش از 6 درصد در 24 ساعت گذشته افت کرد. طبق داده های CoinMarketCap ، در زمان نوشتن مقاله ، BTC با قیمت 36322 دلار معامله می شود.

  این اقدام قیمت بلافاصله پس از تلاش دیروز بیت کوین برای بازآزمایی 40،000 دلار انجام شد ، برخی از معامله گران اظهار داشتند که BTC قبل از ادامه روند صعودی ممکن است با اصلاح روبرو شود.

  توییت های جدید Musk در بیت کوین موجی دیگر از خشم را در جامعه رمز ارز ها برانگیخت. برخی اعتبار توییت های ماسک راجع به بیت کوین زیر سوال بردند.

  ماسک از زمان اعلام تعلیق گزینه پرداخت BTC تسلا در میان نگرانی های زیست محیطی در مورد استخراج بیت کوین ، باعث شد که در جامعه مورد انتقاد گسترده قرار گیرد و باعث شود BTC در اواسط ماه مه تقریبا 30،000 دلار کاهش یابد.

  ماسک به عنوان یک تأثیرگذار عمده قیمت بیت کوین در توییتر ظهور کرده است ، که قبلاً با اعلام خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین در ماه فوریه ، باعث خوش بینی زیادی در بازار شده است. به دنبال تعلیق پرداخت BTC در تسلا ، ماسک اشاره کرد که این شرکت می تواند منابع Bitcoin خود را از ترازنامه خود خارج کند.

  جدیدترین توییت های ماسک درست قبل از رویداد میامی بیت کوین 2021 است که قرار است امروز صبح آغاز شود و به عنوان “بزرگترین رویداد بیت کوین در طول تاریخ” معرفی می شود.

  Share on whatsapp
  Share on telegram
  Share on reddit
  Share on skype
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on facebook

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *