QR CODE این برگه

را با اسکنر گوشی خود سرچ کنید

آخرین دیدگاه‌ها

  فهرست مطالب

  تحلیلگری می گوید بیت کوین می تواند ‘کاهش سریعتر و پایین تر شدن آن را ببیند’

  گاوهای بیت کوین برای حمایت از سطح 38،000 دلار کوتاهی کردند و یک تحلیلگر گفت که داده های زنجیره ای نشان می دهد که BTC می تواند “کاهش کوچکتر” را ببیند.

   

   

  وفادار ارز رمزنگاری شده به دلیل تجمع در توکن های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و Dogecoin (DOGE) در 2 ژوئن ، از مبارزات اخیر بازار بازپس گرفت. ممکن است کمی شکست در قیمت اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) داشته باشد همچنین احساسات را برطرف کرد ، اما در حال حاضر ، دارایی های دیجیتال با بالاترین رتبه هنوز در حال مقاومت در برابر فشارهای کلیدی مقاومت هستند.

  داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت بیت کوین 7.3٪ از پایین 35.645 دلار در اول ژوئن به بالاترین قیمت روز 387.50 دلار در 2 ژوئن رسیده است ، و اتر نیز با رشد مشابه 7.7٪ سود خود را به دست آورد تا به طور خلاصه 2،800 دلار را بدست آورد. سطح پشتیبانی

  در حالی که افزایش قیمت ها خواستار ادامه بازار گاو نر 2021 است ، برخی از تحلیلگران وجود یک شکل قابل توجه نزولی را در نمودار بیت کوین برجسته کرده اند که می تواند منجر به شکست قیمت تا 16000 دلار شود.

  تنفس بازار بالا یا بازار گاو نر؟

  اقدام ناپایدار قیمت بیت کوین طی یک ماه گذشته باعث شد بسیاری گمانه زنی کنند که آیا بالاترین قیمت برای BTC در نظر گرفته شده است یا اینکه اصلاح فعلی فقط یک تنفس متوسط در چرخه است که با شروع مجدد رالی ، دارایی را برای ادامه آماده می کند.

  Share on whatsapp
  Share on telegram
  Share on reddit
  Share on skype
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on facebook

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *