QR CODE این برگه

را با اسکنر گوشی خود سرچ کنید

آخرین دیدگاه‌ها

  فهرست مطالب

  با نزدیک شدن قیمت مقاومت بیت کوین به بیت کوین ، شکست Altcoins و DeFi نشان می دهد

  DOGE ، KNC و KAVA تنها تعدادی از altcoin هایی هستند که با افزایش Bitcoin و Ether تا سطح اصلی مقاومت در برابر سربار ، سود دو رقمی به دست آوردند.

  معامله گران خسته ارز رمزنگاری شده در تاریخ 2 مه از چشم سبز در بازار بیدار شدند ، زیرا گاوها موفق شدند قیمت بیت کوین (BTC) بالاتر از مقاومت مهم “خط در شن” را با قیمت 37،500 دلار پیشنهاد دهند ، در حالی که اتر (ETH) برای مدت کوتاهی با قیمت 2800 دلار معامله شد .

  افزایش قیمت هر دو BTC و ETH با افزایش دو رقمی در چندین آلت کوین همراه بوده است ، که باعث می شود برخی گمانه زنی کنند که بازار در حال حاضر با جهش بیش از حد فروخته شده به دنبال رکود اخیر مواجه شده است.

  رهبر بسته این تجمع اخیر یک بار دیگر Dogecoin (DOGE) است ، که پس از اعلامیه 1 ژوئن مبنی بر درج فهرست توکن در Coinbase Pro و تمدید تبلیغات توییتر از Elon Musk ، با 28٪ افزایش به بالاترین قیمت 0.4446 دلار رسید.

  داده های Cointelegraph Markets Pro در تاریخ 31 مه ، قبل از افزایش قیمت اخیر و پیش از اعلام Coinbase Pro ، شروع به صعودی تغییر قیمت DOGE کرد.

  امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

  ، امتیاز VORTECS for برای DOGE در 31 مه شروع به ثبت سبز کرد و در 1 ژوئن به بالاترین سطح 74 رسید ، درست 14 ساعت قبل از ثبت سیستم اعلامیه NewsQuake D ثبت DOGE در Coinbase Pro ، که به دنبال یک رالی 45 درصدی برگزار شد.

  Share on whatsapp
  Share on telegram
  Share on reddit
  Share on skype
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on facebook

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *